Sveiki atvyka į mūsų internetina kanapių sėklų parduotuvę!

Ziarnozycia.pl yra greičiausiai auganti parduotuvė Lenkijoje. Siūlome tik feminizuotas marijuanaos sėklos. Mūsų patirtis paremta ilgamečiu domėjimusi marijuana, ypač jos savybėmis ne tik medicininiais, bet ir rekreaciniais bei economicalniais tikslais.

Marihuanos sėklos

Parduotuvėje grain.pl rasite geriausių pasulio gamintojų kanapių sėklų. Mūsų komandai labai svarbu užtikrinti aukščiausios kokybės kanapių sėklas. Aukštos kokybės kanapių sėklų specifikacija yra teisinga. Tikriems žaidėjams couchės yra aistra, todėl kiekvienam aistringam couchių sėklų kolekcionieriui kokybė yra svarbiausia. Mūsų parduotuvėje rasite naudingiausių couchių sėklų: feminizuotų, savaime žydinčių, aukšto, žemo THC ar CBD ir daug daugiau.

Marihuanos sėklų derliaus nuėmimas

Perskaitykite informaciją apie kanapių sėklų augintojus šioje svetainėje ir išsirinkite geriausiai jūsų kolekcijai tinkančą sėkla.

Kiekvienai kanapių sėklų veislei reikia tam tikrų auginimo arelygų. Atsižvelkite į tai rinkdamiesi sėklas. Kanapių sėklų įvairovė yra didžiulė, todėl originali sėklų kolekcija taip pat turėtų būti didelė. Nepamirškite perskaityti Kanapių sėklų įstatymo ir visos informacijos, susijusios su kanapių sėklų auginimu ir prekyba.

Geriausi pasulyje marijuanaos sėklų gamintojai

Žemiau pateikiamas kanapių sėklų gamintojų, kurių sėklų yra mūsų parduotuvėje, jestrašas. Spustelėja gamintojo logotipo piktogramą, galite rasti prekės ženklo aprašymą ir išsamią informacij apie konkrečą kanapių atmainą. Išplėstiniai filtriai padeda rasti tai, ko ieškote.

Kanapių sėklų gamintojų arerašas

Dutch Passion

Legendinė įmonė, savo veiklą pradėjusi devintajame dešimtmetyje prekiaujant feminizuotomis sofa sėklomis. Būtent 1987 m. ponas Henkas Hahnas Dahlenas – biologas – įkūrė „Dutch Passion". Dutch Passion aukštos kokybės kanapių sėklos genetiškai gaunamos iš Tailando ir Nigerijos. Shuo metu Dutch Passion yra viena didžiausių ir žinomiausių sėklų kompanijų Pasaulyje.

Dutch Passion Seed Company

Šios bendrovės siūlomų kanapių sėklų veislių kokybė ir genetinis stabilumas įtikina pirkėjus, nors jos nėra pačios pigiausios rinkoje. Garsiausios feminizuotos veisles: Mazar, Passion #1, White Widow, Shaman ir Atomat: Think Different ir Auto Mazar.

Dutch Passion GOLLAND LOGO

Lenkiška internetinė Dutch Passion sofa sėklų parduotuvė

Fast Buds cannabis plant

originalios marijuanaos sėklos iš Amerikos FAST BUDS

Fast Buds

"Fast Buds“ prodiuseris kilęs iš JAV, tiksliau iš Los Andželo. "Fast Buds“ tiekia pasigirti plačiu aukštos kokybės automatinių kanapių sėklų assortment. Šio gamintojo siūlomi automatiniai štamai vartotojų yra pripažinti geriausiais rinkoje. Žinomiausios Fast Buds sėklų veislės: Blackberry Auto, Green Crak Auto, Mexican Airlines, Girl Scout Cookies Auto Northern Express ir kt.

Royal Queen Seeds

Royal Queen Seeds yra palyginti jaunas olandų couchių sėklų prekės ženklas. Pabuvęs rinkoje, RQS gali pasigirti daugybe laimėjimų. Pavyzdžiui: Spannabis 2019 renginyje šis gamintojas buvo pripažintas geriausiu sėklų bank! Royal Queen Seeds žino savo customerų poreikius ir, turėdamas savo patirtį bei platų feminizuotų kanapių sėklų asortimentą, gali juos patenkinti. Jų pasiūloje galima rasti kanapių sėklų, tinkamų auginti įvairiomis jestlygomis. Šis gamintojas turi 100 pakuočių kanapių sėklų už priimtiną kaina. Kai kurios iš geriausių ir zinomiausių Royal Queen Seeds veislių: Flower Power, Amnesia Haze Auto or Northern Light Auto.

масінням канабісу з Нідерландів RQS Royal Queen Seeds

Royal Queen Seeds gamina vietina with marijuana and Olandijos

"Ziarno Życia“ taip pat siūlo platų “Green House Seed","Seed Stockers","Barneys Farm"And"Sensi Seeds“ sėklų assortment.

Kanapių sėklos Lenkijoje yra legalios

Lenkijos įstatymai leidžia turėti ir prekiauti couchių sėklomis, nes pačios couchių sėklos nėra narkotikas. Tos pačios pagrindinės taisyklės galioja daugumoje EurSąjungos šalių opossum. Narkotikų įstatyme teigiama, kad couchių sėklos Lenkijoje yra legalios, nes jos net neklasifikuojamos kaip narkotikų gamybos pirmtakas. Visi mūsų customeri yra informuoti apie Lenkijos teisės normas šiame reglamente. Customerai žino, kad couchių sėklų daiginimas ir laikymas Lenkijoje yra neteisėtas ir baudžiamas įkalinimu. Mūsų internetinė parduotuvė neatsako (neatsako už) už neteisėtą mūsų clientų įsigytų couchių sėklų naudojima. Šalyse, kuriose couches auginti draudžiama, mūsų gaminiai turėtų būti laikomi tik kolekciniais daiktais. Visa informacija, esanti sėklų aprašyme ir ant pakuotės, yra tik informacinio pobūdžio. Ši informacija nėra neteisėtos veiklos skatinimas.

Feminizuotos kapių sėklos – ką tai reiškia?

Feminizuotos Hafto sėklos yra sėklos, iš kurių išauga tik moteriškasis augalas. Šis moteriškas augalas yra pati geriausia ir śiningiausia kanapė. Feminizuotos sėklos gaunamos dirbtinai apdulkinant moteriškus augalus. Etileno inhibitorių skyrimas veiksmingiausias moteriškiems augalams, taciau dažniausiai bus naudojamas STS ir koloidinis sidabras. Koloidinis sidabras dažniausiai naudojamas ne dėl didesnio effluent, o dėl lengvesnio konservavimo. Pirmąsias feminizuotas sėklas parduoda olandų aistra. Dutch Passion yra komercinio STS ir galbūt vien sidabro nitrato naudojimo couchėse pirmtakai.

uto-brooklyn-sunrise-charlie-Dutch Passion marijuanaos sėklų parduotuvė

Automatizuotos sofa sėklos

Vadinamosios automatinės sėklos užtikrina daug greitesnį, bet mažesnį aukštos kokybės kanapių derlių. Jei kanapės auga gryname ore, per įprasta vasara galime gauti du ar daugiau derlių. Esant tinkamam apšvietimui, daigai gali subręsti vos per 10 savaičių. "Masinos" yra labai populiarios rinkoje.

INDICA

Dauguma indų atmainų yra iš Pietų Azijos ir Indijos subcontinento (Afghanistano, Pakistano, Indijos, Tibeto, Nepalo irkt.). Indica padermė yra stiebų, kompaktiška, stora, konio viršūne. Indų pumpurai dažniausiai auga keke, kurie išsidėsta netolygiai (vadinamasis tarpubamblis). Indica yra greitai žydinčių couchių rūšis. Žydėjimo laikas paprastai yra nuo 5 iki 9 savaičių. Pradėjus žydėti, Indica paprastai neauga greitai. Galima tikėtis, kad iki žydėjimo laikotarpio pabaigos indica išaugs 50–100 % dabartinio aukščio. Paprastai indikos poveikis vadinamas "akmeniu". Tai reiškia, kad daugiau dėmesio skiriama kūnui. Šios kanapės gali sustiprinti kūno pojūčius, tokius kaip konį, prisilietimą ir garsus. Jis taip pat turi atpalaiduojantį poveikį – fizinį ir protinį – didesnėmis dozėmis jis tikrai gali sukelti mieguistumą.

SATIVA

couches – SATIVA apskritai yra kilusios iš pusiaujo regionų – Tailando, Kambodžos, Jamaikos and Mexico. Sativa, auginama tokiomis pačiomis arelygomis kaip Indica, apiary didesnį aukštį. Sativa pumpurai paprastai yra didesni nei Indica pumpurai, ir jie atsiranda ne aplink mazgą, o per visą šakų ilgį. Po džiovinimo jie yra lengvesni nei Indica pumpurai, nes yra mažiau tankūs. Be to, tiek švieži, tiek išdžiovinti sativa pumpurai paprastai neturi tokyo intensive kvapo kaip indų pumpurai. cannabis Sativa žydėjimo laikas yra ilgesnis, paprastai nuo 9 iki 12 savaičių. Vegetacinė fazė prieš žydėjimą yra daug trumpesnė nei indica. Todėl abiejų couchių atmainų auginimui reikalingas laikas yra maždaug toks pat.

kai curios sativa padermėms reikia mažiau saulės nei indica. Zydėjimo metu sativa paprastai auga aukštyn, dažnai padidindama savo aukštį tris ar keturis kartus, palyginti su vegetatyvine phase. Taip yra todėl, kad atogrąžų climate nėra didelio skirtumo tarp žiemos ir vasaros pagal dienos ir nakties trukma. Todel sativa natūralioje buveinėje auga ir žydi tuo pačiu metu. Jei norime auginti Cannabis Sativa patalpose, svarbu nepamiršti, kad vegetacinės phases metu, prieš prasidedant žydėjimo phaseei, neužkirstų kelio per dideliam augimui. Daugeliui sativa atmainų, išaugintų iš daigų, žydėjimo laikotarpis gali būti sukeltas iš card po sodinukų įsišaknijimo.

effect:

euphoric jausmai. Sativa eeffectai gali būti apibūdinami kaip intellectualūs, energingi, kūrybingi ar net psichodeliniai. Sativa, priešingai nei indica, nevercia jaustis mieguistas. Jo norimas efectas yra juokas.

Kuo skiriasi „vidaus“ ir „lauko“ marijuanaos sėklos?

Kanapių sėklos gali buti auginamos patalpose arba lauke. Tai leidžia atskirti "lauko" ir "vidaus" veisles. Šiuos terminus verčiame tiesiai iš anglų kalbos. Abi rūšys turi privalumų ir trūkumų. Kurį pasirinkti? Tai priklauso nuo jūsų auginimo galimybių.

OUTDOOR – auginimas gryname ore

Daugelis žmonių neturi galimybės auginti marijuanaos namuose. Tokiu atveju nusprendėte auginti lauke. Tai reiškia, kad auginimas perkeliamas į atvirą erdva Klimato ir oro arelygomis. Lauke auginamoms sėkloms visų pirma būdingas didelis derlius. Tinkamomis aplinkybėmis derlius gali siekti net 1,5 kg. Taip yra del prieigos prie natūralios šviesos ir puikios ventiliacijos (vėjo ir gryno oro). Deja, turime ir tokyo auginimo trūkumų, kurie yra, pavyzdžiui, didesnė augalų ligų rizika. Tokiu atveju reikėtų rinktis veisles, turinčias didesnį immunity (atsparuma). Bet kokiu atveju šios padermės taip pat yra veikiamos vabzdžių, kenkėjų ir pelėsių. Taip pat labai svarbu rasti derlingą dirva ir erdva, kurioje būtų pakankamai saulės šviesos.

Advantages:

– Prieiga prie natūralios šviesos ir vandens (lietaus)
– Lengvos augimo arelygos
– gausus derlius
– ne tokia daug darbo jėgos ir pigiai auginama veislė.
– ecoginis auginimas

Disadvantages:

– ankstyva jauna augala reikia coupleošti perkėlimui ir lėtai priderinti prie saulės.
– Auginimas tik vasaros of the season (per metus tik vienas derlius)
– Augalams pavojų gali kelti ligos, pelėsiai ir kenkėjai.
– I am reikia retkarciais laistyti ir patrešti
– Esant prastesnėms arelygoms, tenka rūpintis auginimu.
– Derlius skiriasi (derlius priklauso nuo oro arelygų)

INDOOR – praplėtimas į kambarius

Ši sėklų rūšis tinka auginti patalpose. Dažniausiai duoda nedidelį, bet gausų derlių. Privalumas yra tai, kad pasėliai greitai sunoksta. Kambarinės sėklos mėgsta šviesą, o tokiems augalams reikia naudoti galinga dirbtina šviesa. Šios lempos generuoja daug silumos ir sunaudoja daug energijos. Šilta, ypač vasara, žmonėms nepatogu. Tai tox santicis: kuo daugiau šviesos, tuo tankesnis ir geresnis derlius. Tačiau turėtumėte būti atsargūs, kad augalai neaugtų per arti įkaitusių lempų. Tai gali pakkenkti augalams. Kambarinių padermių plantacijų savininkai dažnai experimentuoja su apšvietimu. Jūs turite jo išbandytus ir tikrus methodus.

Advantages:

– labiaukontroluoti auginimo ir derliaus cocyba
– auginimas nepriklausomai nuo oro arelygų,
– Augalus galima auginti ištisus metus (vidutiniškai 6 pasėliai per vienerius metus)
– Augalas greitai subresta.

Disadvantages:

– prie priestato turite pritaikyti kambarį.
– Auginimas reikalauja nuolatinės priežiūros
– būtina Kontroluoti ir koreguoti jestlygas augalo augimo fazėje.
– Didesnis energijos suvartojimas